Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Jsem na světě v bezpečí. Změna a růst jsou mi příjemné.“
Vydáno: 26.02.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hned na začátku měsíce získáte naději, že vše bude v pořádku, a to je důležité. Tuto naději se snažte si uchovat co nejdéle a veškeré problémy, které se budou objevovat, řešte pomalu a s rozmyslem. Nemusíte se obávat, na konci měsíce zjistíte, že jste byli velice úspěšní a to vás posunulo na vyšší pozici. Bude to úspěšný měsíc, ale pozor, vše záleží na tom, zda vám vydrží optimismus!

 

Práce – Rozhodování vám na začátku měsíce přinese problémy a vy nebudete vědět, jak je zvládnout. Může se stát, že v půlce měsíce už z toho budete mít deprese. Ty se na konci měsíce mohou změnit v hádky a zbytečné nepříjemnosti. Pokuste se najít klid a počkat, než se to změní.

Zdraví – Oslabená imunita může vyvolat nějakou alergii, ale nebude to nic vážného. Vaše citlivost vám může způsobit bolest hlavy, která však vzápětí přejde. Zhoršený zrak také může zapříčinit bolest hlavy, je dobré dojít si k očnímu zrak zkontrolovat

Peníze – Radost z financí se objeví už na začátku měsíce a bude vás provázet celý měsíc. O peníze se nebudete muset strachovat a i v jeho půlce se vám bude dařit. Na konci měsíce možná přijde i nějaký menší obnos navíc.

Vztahy – Vztah, který máte, se bude vyvíjet dobře, jen vás občas přepadne pocit, že samota by vám také neuškodila. Věnovat se budete tento měsíc více práci, což se doma moc líbit nebude, a tak se objeví hádky a nepříjemnosti a na obzoru pak i možnost rozchodu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama