Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Mohu soucítit a chápat. Odpouštím a zapomínám.“
Vydáno: 28.03.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už na začátku měsíce vás čekají hádky a nepříjemnosti. Budete bojovat a hodně vás to vyčerpá. Měsíc to bude opravdu náročný. Čeká vás boj s nedostatkem energie, přesto to nebudete chtít vzdát. Na konci měsíce si uvědomíte, že je kolem vás hodně závisti a ta vám bere energii.

 

Práce – Máte hned na začátku měsíce zajištěn příval práce a všeho, co se práce týká, a bude vás to opravdu moc bavit. V půlce měsíce se budete ještě více radovat a oslavovat. Ke konci měsíce zažijte přepracovanost a s tím spojené deprese. Více se šetřete a bude to dobré.

Zdraví – Zbytečně se nerozčilujte a nestresujte, protože to ovlivňuje váš zdravotní stav. Stres má za následek výkyvy tlaku a to vás může vyděsit. Čeká vás uzdravení, nebojte se

Peníze – Hojnost peněz vám zajistí uzavření závazků z minulosti, což je nutné udělat hned na začátku měsíce. Pozor si dejte na manipulaci někoho z vašeho okolí, jelikož byste mohli přijít o menší částku peněz.

Vztahy – Osud vám přináší dvě cesty, tak se rozhodněte, co opravdu chcete a co je pro vás důležité. Budete stát na rozcestí a to vám dá chvilku na přemýšlení. Čekají vás také překážky, které překonáte a budete zase v pohodě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama