Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Díky odpuštění se cítím volně a lehce. Odpouštím každému včetně sebe.“
Vydáno: 26.02.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už začátkem dubna čekejte příznivé zprávy spojené s financemi a prací. Budete mít radost, že se vše vyvíjí tak, jak si přejete. Také se z vás stane člověk, který zatouží po větších citech, a začnete se kolem sebe rozhlížet. Čeká vás možná i nová láska a nová nabídka práce, do které se hned zamilujete. Přinese vám to mimo jiné také více cest a dobrodružství. Měsíc to bude úspěšný, ale i náročný na cestování.

 

Práce – Hned na začátku měsíce se posunete pracovně tam, kde jste si přáli být už dávno. Budete v pozici, která je záviděníhodná. Přinese vám to i více práce, ale především velký úspěch. Konečně se zbavíte pocitu beznaděje z toho, že práce není taková, jak byste si přáli, a do své práce se zamilujete.

Zdraví – Máte nedostatek vitamínů a minerálů a je potřeba je doplnit. Tlak může být kolísavý a způsobí vám občasné závratě. Pozor si dejte i na putující zánět v těle pocházející od dutin a s tím spojené bolesti kloubů a kolen.

Peníze – S financemi na tom budete v dubnu proměnlivě. Na začátku měsíce se vám podaří vše zaplatit, ale už v půlce dubna budete v situaci, která vám nedovolí se hnout z místa. Musíte vše dobře zanalyzovat, pak celou svou finanční situaci zvládnete.

Vztahy – Naděje si na vás dělá nějaký muž, který je dobře finančně zajištěný a může vás kontaktovat prostřednictvím zprávy. Vás však nepřitahuje, a tak si ho vlastně ani nevšimnete. On však má dostatek sil a odhodlání, tak vydrží čekat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama