Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

4/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Nová svěží síla vyrůstá z důvěry ve váš život.“
Vydáno: 31.03.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc duben

V dubnu budete mít hodně sil zvládnout vše, co si naplánujete. Půjde vám to lehce a ještě vám mnoho energie zůstane na různé výlety a sport. V půlce měsíce se budete rozhodovat a nějakou dobu vás to potrápí. Rozhodnete se dobře, a dokonce vás na konci měsíce čeká velká radost a také láska.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Sama se sebou

Vztahy – V dubnu máte naději zvládnout všechny své vztahy, a to jak rodinné, tak milenecké. Budete na to však sama a musíte se rozhodnout, jak to uděláte. Občas si uvědomíte, že je těžké vše zvládnout, ale podaří se vám to. Pokud se o to nepokusíte, zažijete více ztrát než lásky.

Práce – Dejte si pozor na to, zda vidíte věci realisticky. Může se stát, že žijete v určité iluzi, a to i proto, že zavíráte před problémy v pracovní oblasti oči. Otevřete je, vyřešte problémy a bude se vám dařit skvěle. Máte možnost to dokázat.

Peníze – Radost přijde na začátku týdne, ale už v půlce týdne budete muset vše znovu promyslet a zrekapitulovat. Čekají vás nějaké výdaje. Konec měsíce však bude opět pro vás pozitivní a vše zvládnete.

Oslabený orgán a léčivé barvy Slinivka. Léčivá barva zelená.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama