Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

4/2016 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Léčivá síla radosti oživuje a osvobozuje vaše srdce.“
Vydáno: 31.03.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc duben

Budete mít radost především z vašich financí, a tak si můžete dovolit i víc utrácet. Máte možnost si odložit i nějaké peníze na prodloužený víkend, kde si odpočinete. V půlce měsíce vás čekají menší trable, ale všechny překážky překonáte, i když vás to hodně vyčerpá. Na konci měsíce budete věnovat svůj čas především rodině a přátelům.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy – Začátkem měsíce uzavřete ve vtazích něco z minulosti a to vám přinese velkou úlevu. Dejte si pozor na manipulaci ve vztahu, někdo se vás bude snažit zmanipulovat a vy na to nakonec přijdete. Koncem týdne budete řešit záležitosti týkající se především úřadů a jiných institucí.

Práce – Čekají vás pracovní přesuny a možná i stěhování. V práci však budete zářit a vše vám půjde skvěle od ruky. Disponujete zvláštní energií, kterou můžete i rozdávat. Konec týdne bude o vyřizování záležitostí s úřady.

Peníze – Chcete vše rychle, ale někdy to není možné. Vše má svůj čas. Vše dobře zanalyzujte a promyslete a pak se vám začne dařit. Na konci měsíce už budete celou svoji finanční situaci skvěle zvládat.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Ledviny. Léčivá barva žlutá a safírová modř.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama