Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

4/2016 horoskop měsíc Panna

Moudrost měsíce: „Mír k vám přichází, když nemáte žádná přání.“
Vydáno: 31.03.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc duben

Něco nového vás čeká už na začátku dubna. Budou to nové začátky, které jsou pro vás obtížně zvladatelné. To vám přinese trápení a neštěstí, ale mohla byste to zvládnout i bez trápení, pokud se nebudete změnám bránit a přijmete je jako posun v životě. Nevíte, co chcete, a to je jedna z věcí, která vás brzdí.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Vodnář

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy Jste zamilovaná, ale u partnera to nevnímáte, a tak vás to může trochu trápit. Uvědomte si, že spolu často bojujete, což lásku nepodporuje, ale ničí. Ukončete boj a snažte se více komunikovat. Čekají vás i přesuny, možná i stěhování.

Práce – Práce je pro vás radost a zábava a budete si ji užívat i v dubnu. Pracujete svědomitě, a tak vás čeká i ocenění. Možná přijde povýšení nebo finanční odměna. Na konci měsíce však začněte více odpočívat, čeká vás velká únava z přepracování.

Peníze Překážky, které vás zastihnou na začátku týdne, budou překonatelné a vy je zvládnete. Už v půlce měsíce se budete rozhodovat, co zaplatíte dříve a co později. Na konci měsíce budete unavena, že jste na všechno to placení sama, ale vše dokážete zaplatit.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Plíce a kůže. Léčivá barva modrá a fialová.

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama