Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

4/2016 horoskop měsíc Štír

Moudrost měsíce: „Tanec života trvá věčně, tak tančete.“
Vydáno: 31.03.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc duben

Začátkem měsíce se budete zabývat především úřady a jinými institucemi. V půlce měsíce se konečně rozloučíte se stagnací, kterou zažíváte už delší dobu. To vás velice potěší. Konec měsíce je spojen s uzavřením minulosti a objeví se i finance, které budete hromadit a spořit.  

Jaké znamení vám přinese štěstí – Lev

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy Budete se rozhodovat už na začátku měsíce, kterou cestou se vydáte. Vyberete si cestu trpělivosti, ale také hojnosti, což je ta správná cesta. Nechte věcem volný průběh a snažte se překonat překážky, které vám brání ve štěstí.

Práce – Dostanete novou nabídku od muže, který vám bude více než sympatický. Možná se i zamilujete, a to nejen do muže, který vám nabídl novou práci, ale hlavně do své nové práce, která pro vás bude přínosem a naplněním.

Peníze – Na počátku měsíce vás čeká finanční beznaděj a trápení. V půlce dubna vše vyřešíte a budete mít velkou radost. Na konci měsíce si jen dejte pozor na to, že zavíráte před problémy s financemi oči, a tak vás mohou zase zastihnout. Řešte problémy hned.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Srdce a tenké střevo. Léčivá barva růžová a zlatá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama