Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

4/2017 horoskop měsíc Beran

V dubnu budete zažívat okamžiky, kdy se nedokážete rozhodnout a budete balancovat na okraji rozhodnutí a stáhnutí se do sebe. Čeká vás i navazování na minulé zážitky a práci, kterou jste už dělala. Koncem měsíce můžete prožít velkou lásku, nebo se vám bude dařit tak, že se budete cítit šťastná.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Do celého těla mi radostně proudí láska.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Vodní znamení

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy začátkem měsíce budete všude vidět jen samé překážky a potíže. Vůbec si nebudete vědět rady. Nakonec vše vyřešíte tím, že se budete soustředit pouze na důležité věci. Koncem měsíce se můžete s někým rozejít.

Práce V práci pocítíte velkou závist, která vás sice nebude nijak ohrožovat, ale nebude to, ani příjemné. V půlce měsíce si uvědomíte, že jste na své práci závislá, a to vám moc radosti neudělá. Koncem měsíce si dejte pozor na přepracování.

Peníze Peníze vám přijdou už začátkem měsíce, další budou na cestě a objeví se koncem měsíce. Čekají vás cesty, z kterých vám přijdou další peníze.

Oslabený orgán a léčivé barvy Tlak. Fialová.

 

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama