Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4/2017 horoskop měsíc Panna

Už na začátku dubna se rozhodnete udělat něco nového, co jste dlouho odkládala a nevěděla jste, zda se do toho pustit. Nakonec si to však rozmyslíte a odložíte to na jinou dobu, až na to budete připravena. Také vás čekají dlouhé cesty.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Vidím sama sebe jako krásnou a úžasnou bytost hodnou lásky.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Vodnář

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy na začátku měsíce vás čekají radostné zážitky, především s vašimi přáteli. Přinese vám to naplnění a radost. V půlce měsíce se něco zásadního rozhodne a vy se zamilujete do někoho ve vašem okolí, kdo je pro vás už delší dobu opravdu zajímavý.

Práce Na začátku měsíce dostanete návrh na novou práci od nějakého muže. Z počátku vám to přijde jako ztráta času a budete s tím prožívat i určité ztráty. Na konci měsíce se však budete rozhodovat, zda tu práci opravdu nevzít.

Peníze S penězi to bude v dubnu nahoru a dolů. Jednou budete mít tolik peněz, že se budete radovat, a pak přijdou nějaké výdaje a zase vám zůstane prázdná peněženka.

Oslabený orgán a léčivé barvy Uzdravení. Bílá.

Článek je zařazen v: horoskop, panna, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama