Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

4/2017 horoskop měsíc Ryby

Začátkem měsíce se můžete zamilovat nebo prožít flirt či jen sexuální vztah. Budete se rozhodovat ve vašich citech a s tím přicházejí nové začátky, možná nový vztah, možná i těhotenství. V každém případě, vše je pod vlivem osudu a bude to tak, jak to má být.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Pracuji se samými úžasnými lidmi.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Blíženec

Vztahy Na začátku měsíce něco ukončíte, ale bude to impulzivním jednáním a nebude to správně. To si brzo uvědomíte, navážete na minulost a vše srovnáte do harmonie. Ke konci měsíce vás čeká dovolená nebo společný odpočinek.

Práce V práci můžete na začátku měsíce o něco přijít nebo podat výpověď. Vše bude spojeno s vaším kolegou nebo nadřízeným. A také v práci silně pocítíte závist, což vám přinese jen samé potíže a komplikace. Na jiném pracoviště vám bude lépe.

Peníze S penězi to bude trochu náročnější. Budete potřebovat nějaké větší peníze na nenadálé výdaje, ale nakonec se vám je podaří sehnat.

Oslabený orgán a léčivé barvy Viróza. Tyrkysová.

Článek je zařazen v: ryby, horoskop, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama