Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

4/2017 horoskop měsíc Štír

Duben a jaro vám přináší spoustu štěstí a radosti. Na začátku měsíce si budete užívat nových možností. Budete tvořivá, plná energie a vášně. Možná přijde i nová nabídka práce. V půlce dubna budete vášnivě zamilovaná a splní se vám, po čem toužíte.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Kamkoli jdu, všude zažívám lásku.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Panna

S kým budete mít problémy – Rak

Vztahy Začátek měsíce je spojený s navazováním na minulost ve vašem vztahu. Vše bude tak, jak si přejete. V půlce měsíce si dejte pozor na hádku a nepříjemnosti s člověkem, kterého milujete. Na konci měsíce přijdou nové začátky.

Práce Na začátku měsíce budete řešit nové začátky v práci, nebo se budete rozhodovat, kterým směrem se vydáte. V půlce měsíce zboříte to, co jste vybudovala, a znovu postavíte nové základy. Na konci měsíce vás čeká opět hojnost práce a sklizeň, co se týká pracovních možností.

Peníze Na začátku měsíce vám pomůže zamilovaný muž a vy zaplatíte už v půlce měsíce vše, co je nutné poplatit. Na konci měsíce však přijde krize a beznaděj.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nervy. Šedivá.

 

Článek je zařazen v: horoskop, Štír, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama