Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

4/2017 horoskop měsíc Váhy

Žárlivost je to, co budete pociťovat už na začátku měsíce. Někdo vás bude provokovat a vám se to vůbec nebude líbit. Nedejte se vyprovokovat!! Čekají vás poté jen samé hádky a nedorozumění. Na konci měsíce něco náhle ukončíte. Pozor na impulzivní jednání!
Vydáno: 28.11.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Všude kolem sebe vidím jen harmonii a tu také prožívám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Býk

Vztahy Začátkem dubna budete jezdit po úřadech a zařizovat potřebné věci. V půlce dubna budete zamilovaná a budete prožívat opět zažehnutí lásky ve vztahu. Koncem měsíce už nebudete mít na vztah čas, protože budete stále jen v práci.

Práce – Práce budete mít už od začátku měsíce požehnaně a nebudete vědět, co udělat dřív. V půlce měsíce se to trochu zbrzdí a vy se zastavíte, ale jen dočasně. Na konci měsíce už opět pojedete na plné obrátky a dokonce zvládnete v práci i flirtovat.

Peníze Peníze se vám nebudou vyhýbat, a tak si ani nebudete uvědomovat, zda vám nějaké peníze chybí, nebo zda žijete v přebytku.

Oslabený orgán a léčivé barvy Uši. Béžová.

Článek je zařazen v: horoskop, váhy, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama