Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Kamkoliv jdu, všude zažívám lásku.“
Vydáno: 27.04.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hojnost všeho, na co pomyslíte, vás bude provázet v měsíci květnu. Především hojnost práce vás zahltí už začátkem měsíce a uzavřete záležitosti z minulého měsíce, a to ve všech oblastech, nejen těch pracovních. Ke konci měsíce zažijete hádky a nepříjemnosti, protože budete překonávat překážky, což vám přijde dost únavné. Věřte, že překážky jsou překonatelné a vy to zvládnete.

 

Práce – Hodně práce zažijete už na počátku měsíce a celý měsíc to nebude o nic lepší. V práci se můžete posunout o nějaký ten post výše nebo aspoň dostanete pochvalu. Koncem měsíce se ocitnete v pozici, kdy se nebudete moct hnout z místa, a vaše finanční situace vás uvězní.

Zdraví – Oslabená imunita by potřebovala posílit co nejdříve. Detoxikační kúra by vám také prospěla. Pozor na rýmu ve spojitosti s dutinami, a také reprodukční orgány můžete mít oslabené.

Peníze – Cítíte se osamoceni a to vás trochu nutí přemýšlet nad tím, proč vám ve vaší finanční oblasti nikdo nepomůže. V průběhu měsíce se to změní a přijde hojnost všeho, na co pomyslíte. Na konci měsíce budete mít už jen obrovskou radost a svoje finance si užijete.

Vztahy – Na začátku měsíce si dejte pozor na svou vznětlivost. Mohlo by dojít k impulzivnímu rozchodu a tím by se narušila vaše domácí pohoda. I když ve vašem vztahu není vše úplně v pořádku, promyslete si nevratné kroky, které můžete učinit pod návalem emocí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama