Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5/2015 horoskop měsíc Štír

Motto měsíce: „Dívám se na každou zkušenost jako na příležitost k učení a růstu.“
Vydáno: 27.04.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ukončíte něco, co mělo být ještě funkční. Stane se to vaší impulzivností a bude to zbytečné. Také závist, která vás v poslední době provází, se zmenší a nebudete si jí tolik všímat. Na konci měsíce vás čekají nové výzvy a možnosti a přijde i příliv energie. Někomu odmítnete schůzku, protože budete mít pocit, že ten člověk má o vás milostný zájem.

 

Práce – Překážky vás čekají už na začátku měsíce, ale vcelku je zvládnete překonat. Pak se naštvete a vše ukončíte. Budete mít dost překonávání překážek a začnete dělat něco jiného. Ještě nepřišel ten správný čas, ale vás nikdo nepřesvědčí – a buď z práce odejdete, nebo ji na čas omezíte.

Zdraví – Bolesti kloubů máte od běhání nebo sportu. Také vás mohou zastihnout mírné deprese. Vše je spojeno s vaší psychikou; a pozor na dutiny, nedoléčili jste zánět a může vás zlobit.

Peníze – Máte určitou závislost na financích a to vám je občas blokuje. Musíte nechat vše proudit a důvěřovat, že vše zvládnete. V květnu budete zpočátku trochu pociťovat netrpělivost, ale v půlce května už přijdou velké peníze a s nimi i velká radost. Vše se vám podaří zaplatit a ještě vám něco zůstane.

Vztahy – Čeká vás velká láska už na začátku měsíce a náležitě si ji prožijete. Možná se potkáte prostřednictvím práce, ale každopádně mezi vámi bude velká fyzická přitažlivost. V práci budete najednou velice spokojeni a vše vám půjde od ruky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama