Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Vidím sama sebe jako krásnou a úžasnou bytost hodnou lásky.“
Vydáno: 27.04.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vše se na začátku května posune raketovou rychlostí dopředu. To, co do této doby nefungovalo, se najednou změní a bude proudit tak, že se až leknete. Také se může objevit láska a někdo, kdo do vás je zamilován až po uši. Koncem měsíce zažijete nějaké stěhování nebo přesuny.

 

Práce – Budete plni vášně a energie, která vás bude provázet celý měsíc a to vám pomůže se v pracovní oblasti i někam dostat. Také muž, který je do vás zamilovaný, se vám bude v pracovní oblasti snažit pomoci, ale vás to dovede na křižovatku a začnete zvažovat všechny nabídky. Ukončíte především něčí manipulaci.

Zdraví – Nízký tlak vám může způsobit motání hlavy. Pozor si dejte na špatný krevní obraz a chřipka vás také nemine.

Peníze – Dokončete a zaplaťte vše, co je nutné zaplatit, a to hned na začátku měsíce, jinak vás to dožene a budete z toho nešťastní. V případě, že se o vše postaráte, si na začátku května užijete klid a pohodu, ale na konci měsíce už moc peněz mít nebudete. Můžete totiž o nějaké překvapivě přijít.

Vztahy – Partner vás přitahuje, ale fyzická přitažlivost není vše, co má ve vztahu být. Před něčím zavíráte oči a bojíte se si to přiznat. Je nejvyšší čas to udělat, otevřít problém a začít ho řešit. Nebojte se toho, uleví se vám a budete se cítit oba lépe.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama