Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

5/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Jestliže chci změnit vnější okolnosti, musím změnit sebe sama.“
Vydáno: 26.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc květen

V květnu zažijete ztráty spojené s milostnými vztahy, ale také přijdou nové nabídky a možnosti. Můžete dokonce dostat nabídku na povýšení. Peníze vám tento měsíc nebudou dělat žádné problémy. Vše bude včas zaplaceno a čeká vás i finanční stabilita.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Z počátku měsíce budete především komunikovat a řešit všechny okolnosti, které váš vztah provázejí už delší dobu. V druhé půlce měsíce zažijete vášeň a nový příval energie. Což bude trvat pouze týden a pak můžete prožít i nějaké milostné ztráty, které vás donutí přemýšlet nad vaším vztahem.

Práce Na začátku měsíce všude uvidíte jen samé překážky a problémy, a tak začnete řešit pouze důležité záležitosti. V druhé půlce měsíce se vám v pracovní oblasti bude dařit dobře a může přijít i nabídka na povýšení nebo nějaké jiné přesuny k lepšímu.

Peníze Kolem financí se vám bude dařit a s nimi vás čeká stabilita. V půlce měsíce se dozvíte, že dostanete v práci i přidáno, nebo si můžete vydělat větší obnos peněz, než je obvyklé.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ramena a klouby. Léčivá barva růžová a tyrkysová.

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama