Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

5/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Každé přání v sobě už obsahuje splnění.“
Vydáno: 26.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc květen

V květnu se vám bude dařit v partnerství, budete cestovat a užívat si. Pokud v něm žijete už dlouho, podaří se vám znovu obnovit lásku a zase to začne mezi vámi jiskřit. Užijete si i sexuálních hrátek. Možná pojedete na prodloužený víkend. V práci dostanete nabídku na novou práci nebo se v té stávající objeví nějaké inovace. Možná to bude vypadat nakonec trochu jinak, než jak to bylo původně předloženo, ale nabídka to bude stejně velice dobrá.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Lev

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy – Možná si chcete pořídit miminko a nedaří se vám to. Tento měsíc to nejspíše znovu nevyjde a vás to může už na začátku měsíce mrzet. Přesto v partnerství prožijete měsíc plný lásky a pochopení. Čekají vás cesty a možná i prodloužený láskyplný víkend. Užijte si všech těch vyznání.

Práce – Začátkem měsíce může přijít i nová nabídka na práci, ale dejte si pozor. Nabídka bude zajímavá, ale půjde spíše o iluzi než o realitu. Přesto vám ale přinese už na konci měsíce klid a pocit úspěchu.

Peníze – Před nějakým problémem souvisejícím s vašimi financemi zavíráte oči a ten problém se vám může vracet. Budete se snažit nějaké peníze našetřit, ale nebude to tolik, kolik jste si představovala. Nakonec vaše finance vyřeší muž, který je do vás zamilovaný.

Oslabený orgán a léčivé barvy Srdce. Léčivá barva modrá.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama