Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

5/2016 horoskop měsíc Býk

Moudrost měsíce: „Jsem otevřená vůči životu a radosti.“
Vydáno: 26.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc květen

Vztah vám bude fungovat pouze tehdy, pokud uzavřete staré spory z minulosti, protože stále otevírají hádky a nepříjemnosti. V měsíci lásky k tomu budete mít jedinečnou možnost. Závistí se netrapte, je to jen dočasná záležitost. Vaše finance budou slavit úspěch, především zásluhou vašeho partnera nebo jiného muže a analytickým myšlením.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váhy

S kým budete mít problémy – Vodnář

Vztahy Snažte se ve vztahu dokončit vše, co jste nedořešila v minulosti, může se stát, že se vám to bude vracet jako bumerang. Váš partner se ukáže jako velice vášnivý, využijte toho, potrvá to jen do půlky měsíce. Pak ve vztahu pocítíte stagnaci.

Práce – V práci zažijete hned na začátku měsíce nepříjemnou závist kolegů. Trápit se tím budete ještě v druhé půlce měsíce, než vám pomůže muž, který vám přinese větší stabilitu a porozumění.  

Peníze – Na začátku měsíce uzavřete vše z minulosti a uhradíte všechny nesplacené pohledávky. Váš partner vám pomůže vše zanalyzovat a na konci měsíce zjistíte, že máte finanční jistotu.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pozor na virózu. Léčivá barva bílá a béžová.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama