Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

5/2016 horoskop měsíc Rak

Moudrost měsíce: „Dokud hledáme, jsme svázáni.“
Vydáno: 25.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc květen

Měsíc květen je měsícem lásky a u vás to platí stonásobně. Můžete potkat někoho, kdo vás okouzlí, a zamilujete se už po třetí schůzce. Musíte si trochu hlídat své emoce, protože jinak se budete celý měsíc vznášet a zapomenete na práci a na rodinu. V zaměstnání budete mít napilno, protože se vám nakupí práce i za někoho z kolegů. Na konci měsíce to i citelně pocítíte, protože přijde únava.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Kozoroh

Vztahy – Už na začátku měsíce lásky se možná seznámíte s někým, kdo se pro vás může stát osudovou láskou. Bude to někdo, kdo vás naprosto okouzlí – a vy se budete cítit velice silná. Dostanete totiž velkou dávku energie. Pokud nechcete otěhotnět, tak si dejte pozor, protože tato možnost je reálná.

Práce – V práci se už od začátku měsíce nezastavíte. Bude jí tolik, že nebudete mít na nic jiného myšlenky. V půlce měsíce se to změní a na práci si vůbec nevzpomenete, protože se vaše myšlenky soustředí na zamilovaného partnera. Ke konci měsíce na vše budete sama, což vám přinese únavu a stres. Budou vás tlačit termíny, ale zvládnete je.

Peníze – S financemi si nemusíte dělat starosti. Budete jich mít už na začátku měsíce tolik, kolik potřebujete. A postará se o to váš partner. V půlce měsíce prožijete zamilování, a tak finance úplně odložíte, což vás na konci měsíce dovede k tomu, že se budete muset rozhodnout, co zaplatíte nejdřív.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Pozor na nedostatek minerálů. Léčivá barva fialová.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama