Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze podle poptávky.“
Vydáno: 04.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc květen

Měsíc začne schůzkou s kamarádkou a ta vás upozorní na skutečnost, kterou jste si dlouho neuvědomovala. Setkání pro vás bude velice přínosné. V rodině zavládne klid a podaří se vám nastolit harmonii. Takovou příjemnou pohodu jste už dlouho nezažila. V práci budete spokojená, ale spíše až na konci měsíce.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Blíženci

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy – Podařilo se vám urovnat vztahy v rodině, a tak prožíváte hezké chvilky. Možná si uděláte i malý výlet s dětmi a rodinou, případně jen s partnerem, a věřte, že se vám ten výlet bude opravdu líbit. Nebojte se s partnerem komunikovat a vyjádřit, co vám na něm vadí, a co naopak na něm máte ráda. V květnu se komunikovat vyplatí.

Práce – V práci nebudete vědět, kam dřív skočit, a bude se vám zdát, že jsou všichni proti vám, protože kam se hnete, narážíte jen na překážky a komplikace. Bude to tak jen na počátku měsíce, poté se situace změní. V práci se vše rozběhne a půjde tím správným směrem.

Peníze – O peníze si nemusíte dělat starosti. Ty vám chybět nebudou, a tak se tento měsíc pustíte i do většího utrácení. Většina utracených peněz se vám zase během měsíce vrátí, a dokonce se může stát, že na konci měsíce zjistíte, že možná získáte i další nezávislý příjem do rodinného rozpočtu.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Plíce. Léčivá barva zelená a zlatá.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama