Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

5/2016 horoskop měsíc Vodnář

Moudrost měsíce: „Mohu obdržet pouze to, co jsem také ochotna přijmout.“
Vydáno: 31.03.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc květen

V květnu se vám zadaří ve všech oblastech. Nebudete mít vůbec problémy si s něčím poradit. Vše vždy vyřešíte hned a nebudete se bát udělat i správné změny. Vaše síla je v tom, že nemáte strach a netrápíte se minulostí. Důležité je naučit se i odpočívat – a právě v květnu vás čeká možnost někam odjet a odpočinout si. Využijte toho, vrátí se vám to.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Blíženec

Vztahy – Jste už dlouhou dobu ve spokojeném vztahu a to vás naplňuje a dává vám sílu. S partnerem prožijete polibek pod třešní a láskyplný měsíc. Nezadaní mají šanci potkat lásku a slavit pak výročí seznámení v tomto láskyplném měsíci. Důležité věci s partnerem proberte, jinak si bude myslet, že mu nedůvěřujete.

Práce – V práci vás čeká tolik projektů, že nebudete vědět, co dělat dřív. Budete zavalená prací a vůbec si nevšimnete, že jste z ní unavená. Musíte si najít i čas na odpočinek – a v tom vám může pomoci vás partner. S kolegy půjdete na nějakou oslavu a tam se vám bude opravdu líbit.

Peníze – S financemi si už delší dobu neděláte starosti. Proudí vám tak, jak mají, a dokonce se občas objeví i víc peněz, než jste očekávala. Vaše finanční stránka je velice dobrá a do budoucnosti se ještě i zlepší, jen zbytečně neinvestujte.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nervová soustava, pozor na stres. Léčivá barva světlá zelená.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama