Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5/2017 horoskop měsíc Beran

V květnu se s něčím rozejdete a budete dlouho přemýšlet, zda jste se rozhodla správně. Je to ale zbytečně vynaložená energie. Vaše rozhodnutí vám přináší spoustu možností a také hojnost všeho, co potřebujete.
Vydáno: 28.11.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Jsem úžasná a výjimečná bytost a mám se ráda.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Ryby

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Ve vztazích vás čeká jen spokojenost a radost. Váš partner vám opět ukáže, že je pro vás tím osudovým, že jste se dobře rozhodla. Je pro vás oporou i rádcem. Máte i možnost úžasného sblížení a začnete uvažovat, zda neudělat některé kroky. Zvládnete to, nebojte se.

Práce V práci už na začátku měsíce pocítíte po dlouhé době klid a pohodu. Vše vám půjde od ruky, tak jak si přejete, a dokonce vám vše navíc i vyjde. Uprostřed měsíce zažijete zvláštní pracovní stabilitu, a tak se uklidníte. Na druhou stranu zaznamenáte manipulaci vašeho okolí.

Peníze Jste závislá na nějakých penězích a nedělá vám to úplně dobře, na druhou stranu zaplatíte vše, co potřebujete, a na konci měsíce se budete z financí radovat.

Oslabený orgán a léčivé barvy Plíce. Hodně barevné oblečení.

 

Článek je zařazen v: horoskop, Beran, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama