Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5/2017 horoskop měsíc Býk

V květnu vás čeká nová cesta a otvírají se vám nové možnosti. Nezapomeňte je využít. Budete nad vším hodně přemýšlet, to je pro vás hodně zásadní. Ke konci měsíce však přijde hojnost všeho, co potřebujete, a tím se celý měsíc uzavře pozitivně.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Pracuji se samými úžasnými lidmi.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – vodní znamení

Vztahy S  partnerem jste i přátelé, a to je pro vás hodně zásadní a důležité. Máte mezi sebou určité tajemství, ale to dodává do vašeho vztahu jiskření a zájem. Není potřeba se ale děsit, není to nic významného. Ke konci měsíce budete trochu žít v iluzích, dejte si na to pozor.

Práce Už na začátku měsíce si musíte vše promyslet a rozmyslet. Čeká vás víc přemýšlení než práce. Nebude to trvat déle než do půlky měsíce, pak se vše urychlí a nastoupí hodně práce a hodně činů. Ke konci měsíce pocítíte radost z dobře odvedené práce.

Peníze S financemi si budete trochu lámat hlavu na začátku měsíce, ráda byste zaplatila vše, co je nutné. Podaří se vám to však jen zčásti.

Oslabený orgán a léčivé barvy Toxoplazmóza. Bílá.

 

Článek je zařazen v: horoskop, býk, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama