Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

5/2017 horoskop měsíc Kozoroh

V květnu vás může potkat i velká láska nebo nějaké zamilování, což pro vás bude určitý stimul k tomu popřemýšlet, zda jste na správném místě se správným člověkem. Přijde i impulzivní chování a také velká vášeň, která vám vezme vír z plachet. Na konci měsíce objevíte tajemství.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Do celého těla mi radostně proudí láska.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Můžete potkat někoho zajímavého, kdo vám přinese vášeň a lásku a to, co jste dlouho hledala. Každopádně to bude nečekané a velmi vášnivé. V půlce měsíce si uvědomíte, že to není správné a odtáhnete se. Ke konci měsíce uvidíte před sebou dvě možnosti a dvě volby.

Práce Práce pro vás je důležitá, a tak na začátku měsíce pocítíte určitou beznaděj a problém. Hned poté se však před vámi otevře nová cesta nebo budete pracovně hodně cestovat. Na konci měsíce už zase budete překonávat překážky a půjde vám to.

Peníze Začátkem měsíce přijdou menší peníze a vám se uleví, nebude to však stačit na všechny pohledávky, a tak budete řešit jen ty základní. Na konci měsíce vám pomůže nějaká žena.

Oslabený orgán a léčivé barvy Imunita. Béžová a bílá.

 

Článek je zařazen v: horoskop, kozoroh, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama