Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5/2017 horoskop měsíc Panna

V poslední době máte zajímavé dny. Radost se střídá s občasným smutkem. V květnu na tom nebudete o moc lépe, ale vše špatné s sebou nese i to dobré, takže se nemusíte ničeho bát. V práci dostanete zajímavou nabídku a ve vztazích něco zásadního pochopíte.
Vydáno: 28.11.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Miluji se taková, jaká jsem, a jsem na sebe pyšná.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Blíženci

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Na začátku měsíce dokončíte to, co je pro váš vztah už delší dobu nutné, a to se vám podaří přesně tak, jak jste si to naplánovala. Vaše drahá polovička se zaraduje a pocítíte vášeň a velký zájem. Ke konci měsíce se možná znovu zamilujete.

Práce Máte vášeň pro práci a to vám přináší velký užitek. Radujte se ze své práce a ona vám půjde lépe od ruky. Dokonce přicházejí i nějaké nové nabídky, o kterých jste dříve snila. Popřemýšlejte o nich. Někdo vás však bude odrazovat a nemyslí to s vámi dobře.

Peníze Peníze máte na účtu, ale pozor si dejte na rozbitou myčku, pračku nebo ledničku. Může vám odejít ze dne na den a budete muset sáhnout do svých úspor.

Oslabený orgán a léčivé barvy Zažívání.  Žlutá a bílá.

Článek je zařazen v: horoskop, panna, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama