Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

5/2017 horoskop měsíc Ryby

Hojnost všeho je pro vás na začátku měsíce velice příjemná. Užijete si ji, a tak se vám podaří se uklidnit. Pozor si však dejte na nereálný svět iluzí, mohl by vás brzo zaskočit. Koncem měsíce přijdou určité ztráty a nepříjemnosti, které překonáte.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Všude kolem sebe vidím jen harmonii a tu také prožívám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Osud vám přichystá nějaké překvapení, ale nebude to nic špatného. Budete mít pocit, že se vám štěstí vrací. Nepokazte si to. Nic neřešte s partnerem, když se vrátí domů z práce. Nechte si na vše čas a uvidíte, že se to srovná tak, jak potřebujete.

Práce V práci vás čekají nějaké změny, které nebudou vždy příznivé. Některé se vás týkat nebudou, ale pozor si dejte na pomluvy a drby. Mohly by vás velice zasáhnout a přinést do pracovního života jen nepříjemnosti. Přátelé vám pomohou a vy si uvědomíte, že je máte.

Peníze Peníze se vám budou vyhýbat v první půlce měsíce, pak se opět objeví a budete muset řešit, za co utratíte větší obnos peněz.

Oslabený orgán a léčivé barvy Hlava. Okrová a růžová.

Článek je zařazen v: ryby, horoskop, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama