Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

6/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Pochybnosti nás i naše přání okrádají o veškerou energii.“
Vydáno: 27.05.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Láska a hojnost všeho se bude točit kolem vás v měsíci, kdy spousta Blíženců slaví své narozeniny. Budete se radovat a i v práci vám půjde vše celý červen od ruky. Na jeho konci budete rekapitulovat a bude vám připadat jako jeden velký mejdan, kdy vám vyšlo vše, co jste si plánovala.

 

Práce – Stabilita v práci pro vás bude tento měsíc náročnější. Budete mít pocit, že vše jde velice ztuha. Na konci měsíce vás čekají schůzky, které přinášejí odlehčení a větší klid. Pocítíte trochu více přepracovanosti, ale práce vás bude stále bavit.

Zdraví – Měsíc červen by vám mohl přinést větší zdravotní problémy. Neměla byste se přetěžovat. Mohou vás zlobit dutiny, oslabené jsou ledviny a močový měchýř, zažívání také není zcela v pořádku. Doplněním vitamínů můžete předejít větším problémům.

Peníze – Přichází spokojenost a finanční stabilita, která bude mít trvalejší charakter. Užívejte si konce finančních problémů a radujte se.

Vztahy – Je nejlepší chvíle na to váš vztah posunout do další fáze. Možná se jedná o společné bydlení anebo plánování sňatku. Pokud jste už manželé, tak je dobré vyjet si spolu na prodloužený víkend nebo dovolenou a zažehnout znovu plamen lásky. Každopádně váš vztah potřebuje další posun, aby se rozvinul jeho potenciál.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama