Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

6/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Štěstí je otázkou náhledu na život.“
Vydáno: 27.05.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Žena, která je ve vaší blízkosti, zapříčiní stav, jenž se vám nebude líbit. Budete se cítit uvězněna a přijde i pocit, že se nemůžete hnout z místa. To ve vás vyvolá beznaděj, ale na druhou stranu uvidíte věci z jiného úhlu a pomůže vám to se správně rozhodnout, což se promítne i do budoucnosti.

 

Práce – Na počátku měsíce se vám bude dařit a čeká vás i hodně práce. Je nutné myslet i na odpočinek. Najděte si v průběhu měsíce čas pro sebe, pak se vám podaří vše dotáhnout do zdárného konce.

Zdraví – Pozor byste si měla dát na srdíčko a tlak, oslabené plíce mohou být spojeny s alergií a klouby vás mohou pozlobit jako následek přetěžování.

Peníze – Navazování na minulost vám přináší úspěch. Budou vám přicházet peníze z minulých činů. Tento měsíc se stanete miláčky osudu, spokojenost a finanční stabilita vás budou provázet. O peníze se opravdu nemusíte bát.

Vztahy – Přichází k vám něco nového. Je to naděje na nový vztah nebo zlepšení toho stávajícího. Pozor si dejte pouze na závislost, kterou si nesete z minulosti, mohla by vše pokazit. Jinak se vše bude odvíjet opravdu dobře.Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama