Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

6/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Mám se fantasticky."
Vydáno: 26.04.2016
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červen

Čeká vás měsíc plný zařizování na úřadech a jiných institucích. Budete hodně komunikovat, přemýšlet a analyzovat současný stav. V práci vás také čeká především vysvětlování. Vše si obhájíte a na konci měsíce se ocitnete tam, kde jste chtěla být. Vztahy půjdou do pozadí, protože jste nastavena na posun vpřed, což přináší i bojovnou náladu, která nejde dohromady s harmonií ve vztahu.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy Ve vztazích někdy máte pocit, že jste na vše sama. Víte, že od partnera nedostáváte přesně to, co byste chtěla, ale už jste si na to zvykla. Dokonce si uvědomujete, že jste s partnerem na sobě závislí. Tento měsíc budete řešit spíše práci, ale občas si povzdechnete nad tím, že byste potřebovala od partnera větší podporu.

Práce V práci budete na začátku měsíce řešit věci, které vás baví a naplňují. Dokonce můžete dostat i novou pracovní nabídku nebo se objeví ve vaší práci něco opravdu zajímavého. Radost potrvá do půlky června, poté přijdou menší ztráty, ale jen dočasné. Na konci června už zase budete v pohodě.

Peníze – Začátkem měsíce vás čeká finanční ráj. Vůbec nebudete řešit peníze, a dokonce se vám vaše finanční situace přinese radovat. To se ani během měsíce nezmění, protože se objeví další peníze a finanční možnosti. Až konec měsíce vás zaskočí nějakými výdaji a trochu se s tím potrápíte.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nízký tlak, červená.

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama