Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Každý den se v mém životě dějí zázraky!“
Vydáno: 26.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červen

Začátkem měsíce vás čeká setkání s osudovou osobou, která vám přinese naplnění, a vy si uvědomíte, že je to pro vás výhra. Vzhledem k tomu, že máte partnera, tak to pro vás nebude jednoduché, ale musíte si vybrat. Uvidíte před sebou dvě cesty. Rozhodnout se však do konce měsíce nedokážete a budete mít pocit, že se nemůžete hnout z místa.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Rak

S kým budete mít problémy – Blíženci

Vztahy Ve vztazích zažíváte renesanci. Někoho jste potkala a nevíte, co teď budete dělat dál. Čeká vás rozhodování, ale také prožívání krásných chvil a zamilování. Rozhodovat se budete delší dobu. Na druhou stranu tento krok není nic jednoduchého.

Práce Čekají vás velké změny, které nebudou vždy jednoduché. Žádná změna se neobejde bez občasných dohadů a nedorozumění. U vás v práci se vše brzo vysvětlí a na konci měsíce už si začnete užívat práci tak, jako byste se do ní zamilovala.

Peníze Začátek měsíce pro vás bude náročnější, začnou vám chybět peníze, zrovna když potřebujete naplánovat dovolenou a zaplatit některé výdaje. V půlce měsíce se už posunete dál a užijete si dostatku peněz. Dělejte věci podle intuice, ta vám přinese vše, co potřebujete.

Oslabený orgán a léčivé barvy Imunita. Žlutá.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama