Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2016 horoskop měsíc Lev

Moudrost měsíce: „Jsem zcela zdravá, silná a plná energie!“
Vydáno: 25.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červen

Na začátku měsíce se dozvíte překvapivé tajemství, které vás posune někam, kde vám bude lépe. Posun zaznamenáte už ke konci měsíce. Začne se vám dařit a zvládnete vyřešit spoustu problémů, i ty z minulosti. Na konci měsíce vás čekají cesty. Možná odjedete na dovolenou nebo třeba jen na prodloužený víkend.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Navážete na vztah z minulosti. Možná se zamilujete do někoho, koho jste znala, ale bude to mít jen krátké trvání. Už v půlce měsíce si uvědomíte, že to nemá smysl a že vám to nic nepřinese a rozejdete se – nebo se prostě jen odmilujete. Což je pro vás to nejlepší, co můžete udělat. Na konci měsíce pocítíte ztráty, ale jen dočasné.

Práce Už začátkem měsíce se vydáte na pracovní cesty. Bude jich více, než je obvyklé. V půlce měsíce uzavřete záležitosti z minulosti, protože potřebujete mít čistý stůl. Nebude to tak jednoduché, jak si plánujete, zabere vám to veškerý váš čas až do konce měsíce a zažijete u toho nějaké hádky a nepříjemnosti.

Peníze Začátkem měsíce budete muset zaplatit nějaké vaše cesty nebo dovolenou, možná prodloužený víkend. Jsou to výdaje, které zvládnete. Koncem měsíce nebudete vědět, co máte zaplatit dřív, a tak si to budete muset rozmyslet.

Oslabený orgán a léčivé barvy Kolena. Zelená a modrá.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama