Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2016 horoskop měsíc Rak

Moudrost měsíce: „Každá buňka, každý nerv, každý sval v mém těle se obnovuje, čistí a uzdravuje!“
Vydáno: 25.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červen

Červen pro vás bude velice plodný měsíc, možná proto, že v něm slavíte narozeniny. V každém případě se budete cítit velice silná a dokážete to, co si zamanete. Začátek měsíce vám přináší jeden úspěch za druhým. V půlce měsíce dokonce můžete oslavovat, protože vás čeká finanční stabilita. Jen konec měsíce vypadá náročněji. Možná se s někým i rozejdete, ale jen proto, že vy sama chcete.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Kozoroh

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy Máte dostatek elánu a sil a to vás nabíjí. Ve vztahu se objeví vášeň a energie. V půlce měsíce se můžete pohádat o dominanci ve vztahu a vznikne z toho boj. Vše se srovná a ke konci měsíce už budete zase prožívat velkou lásku.

Práce Musíte více odpočívat, protože začátek měsíce je náročný a vy budete přepracovaná a unavená. Hodilo by se občas si trochu odpočinout. V půlce měsíce se už budete snažit více odpočívat, ale úplně se vám nepodaří delegovat práci na ostatní, protože máte pocit, že to umíte nejlépe. Na konci měsíce přijde radost a užijete si i svoji práci.

Peníze Potřebujete peníze a musíte se rozhodnout, co zaplatit dřív. V půlce měsíce se vám to podaří a budete mít vše pod kontrolou. Což ale nepotrvá celý měsíc, protože na jeho konci si uvědomíte, že je nutné finance začít řešit – a to taky uděláte.

Oslabený orgán a léčivé barvy Srdce. Zelená a béžová.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama