Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2016 horoskop měsíc Ryby

Moudrost měsíce: „Jsem úžasná a vše zvládám.“
Vydáno: 31.03.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červen

Červen vám přináší velkou sílu k zvládnutí všech problémů. Pocítíte ji už na začátku měsíce a podržíte si ji až do půlky měsíce. Můžete vyřešit jak svoji práci, tak i vztahy a finance. Jen je potřeba se zbavit něčeho, na čem lpíte a co už je nefunkční. To vám může brát hodně energie a přinášet smůlu.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Ryby

Vztahy Máte dostatek energie, a tak budete řešit vše, co jste dlouho odkládala. Podaří se vám vyřídit i nějaké záležitosti týkající se úřadů nebo soudů. Ke konci měsíce vás čeká stabilita a klid. Budete si užívat vyřešených záležitostí.

Práce Na začátku měsíce dostanete novou pracovaní nabídku, a sice od nějaké ženy, která hodně komunikuje a analyzuje. Tato nabídka bude velice lukrativní a přinese vám i větší finance, než jste měla doposud. Dlouho nepřemýšlejte.

Peníze Máte dostatek financí na zaplacení všeho, co je třeba. Budete sama sebe odrazovat od koupě nějakého předmětu, protože si uvědomíte, že jsou důležitější věci, které je nutno zaplatit. A uděláte dobře.

Oslabený orgán a léčivé barvy Angína. Šedivá.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama