Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2016 horoskop měsíc Střelec

Moudrost měsíce: „Jsem plná energie!“
Vydáno: 31.03.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červen

Červen vás posune někam, kam si přejete už delší dobu dostat. Hned na začátku vám udělá velkou radost to, že se vám daří, jak si přejete. V půlce měsíce se můžete zamilovat nebo prožijete láskyplné období. Na konci měsíce si dejte pozor na to, abyste věci viděla reálně, bez iluzí. Jinak přijde zklamání.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – Beran

Vztahy Máte majetnické sklony a to do vašeho vztahu přinese velké komplikace a překážky. Ty se vám podaří překonat, bude to sice obtížné, ale zvládnete to. Na konci měsíce prožijete láskyplný vztah a užijete si pohodu a klid.

Práce Na začátku měsíce vám vše půjde skvěle a budete mít ze všeho radost. Začne se vám dařit v pracovní oblasti a dostanete i různá ocenění. V půlce měsíce vás čeká hodně komunikace a vyřizování. To se protáhne až do konce měsíce a přidají se i potíže s úřady.

Peníze S financemi vám pomůže váš partner a vše se srovná tak, jak je potřeba. Na konci měsíce už budete platit jen ty nejdůležitější pohledávky. Penězi tento měsíc šetřete, jinak by vám mohly chybět.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nespavost. Zelená.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama