Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2016 horoskop měsíc Váhy

Moudrost měsíce: „Jsem zdravá a silná!“
Vydáno: 04.04.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červen

Už na začátku měsíce se budete potýkat se situací, která pro vás není optimální. Ovládne vás pocit, že se nemůžete hnout z místa. Nechte vše plynout a ona se vám cesta otevře. V půlce měsíce se vše změní a posunete se dál. Dokonce přijde i úspěch. Konec měsíce bude o manipulaci.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Lev

S kým budete mít problémy – Váhy

Vztahy Kolem vašeho vztahu je nějaké tajemství a to si uvědomíte hned na začátku měsíce. Budete se snažit to odhalit, a tak vás čeká hodně komunikace a analyzování. Koncem měsíce přijdou nějaké přesuny a možná i stěhování.

Práce Jste na vše sama a to vám působí únavu a neschopnost se soustředit. Červen pro vás bude pracovně náročný. Začátkem měsíce se v práci dozvíte něco, co vás velice překvapí. Koncem měsíce už bude větší klid, ale vše začne stagnovat. Nebudete moc spokojená.

Peníze Lpíte na něčem, co už je nefunkční a mrtvé. Pokuste se to zanalyzovat a odstranit ze svého finančního světa. Také si v půlce měsíce uvědomíte, že věci nevidíte reálně, ale máte o nich iluze. Koncem měsíce budete mít větší výdaje a možná hrozí i ztráta peněz. Dejte si na ně pozor.

Oslabený orgán a léčivé barvy Rýma a dutiny. Bílá a modrá.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama