Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2017 horoskop měsíc Býk

Přichází k vám láska, možná se zamilujete. Bude to velká láska a také velká naděje, že se vše změní v trvalý vztah. Zadaní mohou svůj vztah oživit a znovu objevit lásku. Vyřešíte tak všechny problémy, co vás trápí delší dobu. Ke konci měsíce na vás bude někdo hodně žárlit.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Pochybnosti nás i naše přání okrádají o veškerou energii.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Beran

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Na začátku měsíce budete flirtovat a bude se vám to dařit. Pak přijde láska a rozvoj vztahu. Vše si však vždy dobře promyslete a nedělejte žádné velké závěry. Možná poslouchejte víc intuici než rozum. Ten vás může přivést do problémů.

Práce Stagnace vás provází v oblasti práce už delší dobu a v červnu to nebude o nic lepší. Budete se snažit vše vyřešit, ale zavíráte před něčím oči a to vás blokuje. Ke konci měsíce se vše vyřeší a vám se podaří konečně dotáhnout své pracovní závazky do konce a uleví se vám.

Peníze Finance vůbec nebudete řešit, protože se na nich nebude nic měnit. Budou vám proudit tak jako každý měsíc, ale čekají vás i nějaké výdaje.

Oslabený orgán a léčivé barvy Děloha. Bílá a modrá.

Článek je zařazen v: horoskop, býk, měsíční horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama