Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2017 horoskop měsíc Lev

Na začátku měsíce budete mít majetnické pocity a budete se neúspěšně snažit to zamaskovat. Možná to partnerovi i oznámíte. V půlce měsíce vás čeká rozhodování. Uvidíte před sebou dvě cesty a budete se muset rozhodnout. Na konci měsíce vám přijde nějaká nabídka.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Pracovat s vesmírem je podstatně snazší než usilovat o vše osamocené."

Jaké znamení vám přinese štěstí – Váhy

S kým budete mít problémy – Lev

Vztahy Začátkem měsíce se urychlí něco, na co už dlouhou dobu čekáte. A na tomto základě uzavřete minulost a obrátíte se do budoucnosti. Uleví se vám a přijde něco nového. Možná se s někým seznámíte a prožijete vášnivý a milostný vztah plný lásky.

Práce Přes práci můžete už na začátku měsíce potkat nějakého muže, který se pro vás může stát tím osudovým. V každém případě budete plná energie a vášně. A bude se vám skvěle dařit. Možná dostanete i novou nabídku. Na konci měsíce se musíte rozhodnout.

Peníze Důvěřujete své finanční situaci, a to je dobře. Na druhé straně některé věci vidíte v určité iluzi, a to by se nemuselo vyplatit. Pomůže vám nějaká žena.

Oslabený orgán a léčivé barvy Pozor na boreliózu. Hnědá a okrová.

Článek je zařazen v: horoskop, lev, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama