Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2017 horoskop měsíc Ryby

Pokud chcete do rodiny přivést potomka, tak červen je pro vás tím nejlepším měsícem k početí. Dokonce už na začátku měsíce se vám to může povést. V práci vás čeká podpora a úspěch a budete si to náležitě užívat. Na konci měsíce přijdou nějaké přesuny nebo stěhování.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Vytvářím si život, který bych ráda prožívala.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Býk

S kým budete mít problémy – zemská znamení

Vztahy Začátkem měsíce vás čeká něco sexuálního nebo velice vydařený flirt. V půlce měsíce vás bude někdo od vašeho vztahu odrazovat, ale nebude to myslet dobře. Přesto budete mít dostatek sil to zvládnout. Na konci měsíce mohou ty, co chtějí potomka, otěhotnět nebo se s někým velmi sblížit.

Práce V práci vás čekají malé zprávy a nabídky a možná přijde i nějaká zajímavá nabídka. V půlce měsíce vás však někdo bude chtít manipulovat a na to si dejte pozor, protože vám to přinese hádky. Tyto hádky mohou způsobit i váš odchod z práce a nepříjemnosti. Snažte se vše řešit s klidnou hlavou.

Peníze Peníze vám budou proudit už od začátku měsíce, nakonec vám zůstanou i nějaké na dovolenou nebo prodloužený víkend. Užijte si je.

Oslabený orgán a léčivé barvy – Ramena, klouby. Fialová.

Článek je zařazen v: ryby, horoskop, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama