Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

6/2017 horoskop měsíc Štír

Začátek měsíce bude pro vás hodně náročný, protože se s něčím nebo s někým rozejdete. Může se jednat o rozchod s láskou. Budete hledat řešení a budete se potýkat s beznadějí a novou cestou vpřed. Na konci měsíce vás však čeká opět beznaděj kvůli muži plnému energie.
Vydáno: 28.11.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moudrost měsíce: „Nechávám zcela otevřené, jakým způsobem se moje přání má v životě splnit.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Blíženci

S kým budete mít problémy – zemská znamení

Vztahy Začátkem měsíce vás čeká naděje na něco nového. Přichází velké štěstí v oblasti partnerství a potkáte někoho nového, kdo vás velice zaujme. Může se to nakonec ukázat jako vášnivý vztah. Ke konci měsíce absolvujete schůzky a setkání.

Práce V práci se budete snažit překonávat překážky, což se vám podaří. Jen to bude hodně namáhavé. Jste na své práci závislá a je nutné s tím něco udělat. Snažte se své závislosti zbavit, není pro vás přínosem. Na konci měsíce se budete v práci radovat a možná se i zamilujete.

Peníze Čeká vás velice úspěšný měsíc v souvislosti s penězi. Už na jeho začátku dostanete nějaké velké peníze a i dál vám budou proudit další a zažijete hojnost. Ke konci měsíce se budete rozhodovat, co s nimi.

Oslabený orgán a léčivé barvy Alergie. Bílá a růžová.

 

Článek je zařazen v: horoskop, Štír, měsíční horoskop, horoskop na měsíc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama