Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2015 horoskop měsíc Beran

Motto měsíce: „Uvědomte si, že jste připraveni být podporováni a žít svou pravdu, být tím, kdo opravdu jste. Tak v sobě opět naleznete lásku a radost ze života.“
Vydáno: 24.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dejte si pozor na nereálné představy. Ty by mohly poněkud blokovat váš správný úsudek. V půlce měsíce se však ukáže, jaká realita opravdu je, a to vám hodně pomůže. Měsíc to pro vás bude úspěšný a na konci července si uvědomíte, že vám vše jde od ruky, jak si přejete, a budete spokojeni.

 

Práce V práci se vám začátkem měsíce bude dařit, přijdou nové zážitky i velký příval energie. V půlce měsíce budete mít velmi dobré období. Jen ke konci měsíce už se zase objeví překážky.

Zdraví – Klouby vás mohou pozlobit už na začátku měsíce a možná se ozvou i v jeho průběhu. Také štítnou žlázu máte oslabenou a na konci měsíce navštívíte i lékaře.

Peníze – Začátkem měsíce zažijete radost a vše v oblasti peněz se vám podaří. Následně ale přijde stagnace a možná i odliv financí.

Vztahy – Je potřeba vaše vztahy zanalyzovat a zbořit základy, které jsou nefunkční, a postavit pro váš harmonický vztah nové a stabilní, čímž podpoříte i lásku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama