Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2015 horoskop měsíc Blíženci

Motto měsíce: „Jasně formulované konstruktivní myšlenky mohou být v životě velkým přínosem. Špatné myšlenky přinášejí plevel, radostné myšlenky plodí orchideje.“
Vydáno: 24.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Červenec je vaším měsícem. Svítí sluníčko, je teplo a vy se cítíte ve svém živlu. I tento měsíc bude vypadat jako vaše povaha. Bude naplněn láskou, postupem v životě a dobrodružstvím. Prostě si to v červenci užijete.

 

Práce – Letní flirt vás čeká i v pracovní oblasti. Užíváte si klidu, pohody a radosti. Možná vás čeká i pracovní postup a ocenění. Jste přece úžasní, a to ve všech ohledech.

Zdraví – Pevné zdraví vás provází měsícem červencem. Pozor jen na přetížení.

Peníze – Finance budou proudit a máte i dostatek sil je vydělat. Jen je nutné se zbavit křivd z minulosti. Ty blokují vaši finanční energii. Odpusťte a jděte dál a finance zase začnou proudit.

Vztahy – Ve vztazích přicházejí změny. Ten váš nestojí na pevných základech, je nutno je zbourat a postavit nové. Pokud dojde k rozchodu, netrapte se, čeká vás brzo velká láska. Chcete-li obnovit současný vztah, podaří se, ale opravdu se na to soustřeďte! Pozor na základy vztahu, tyto byly opravdu nefunkční!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama