Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

7/2015 horoskop měsíc Kozoroh

Motto měsíce: „Pozorujte přírodu, je v ní stejná síla jako ve vás, čeká jen na to, aby byla objevena.“
Vydáno: 24.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když někteří z vás chtějí odpočívat a vzít si dovolenou, nebude to zcela klidný měsíc. Na začátku července si trochu zabojujete s okolím a se svojí produktivitou a nakonec to vše uzavřete a vydáte se dále.

 

Práce – Bude se vám dařit. Přichází úžasná osudová nabídka, která se týká práce spojené s minulostí. Možná jste tu práci už dělali nebo budete dělat něco podobného. V každém případě vás čeká v této práci finanční jistota.

Zdraví – Zažívání a problémy s tlakem jsou jen dočasné. Jste chráněni osudem.

Peníze – Nevíte, kam investovat dříve, co je důležitější zaplatit. Nemusíte se ničeho obávat, na vše bude zase dostatek financí. Klidně i něco můžete utratit za sebe i svého partnera.

Vztahy – Chcete-li si pořídit miminko, je to ten nejlepší měsíc. Všude kolem vás je dostatek lásky. Pro nezadané i dostatek partnerů. Pozor jen na vaši žárlivost a majetnické pocity, mohly by vám to pokazit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama