Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2015 horoskop měsíc Lev

Motto měsíce: „Znáte-li své stinné stránky a máte se rádi i za to, co o vás nikdo neví, máte moc nad svým životem. Když své stinné stránky odmítáte a nechcete je vidět, vládnou vašemu životu.“
Vydáno: 24.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V červenci vás čeká dostatek sil, vyřešíte záležitosti, které vás trápí delší dobu. Pomůže vám i někdo blízký a nebude to partner. Je to někdo, kdo vás má upřímně rád a záleží mu na vás. Důvěřujte sobě i tomuto člověku a ničeho se nebojte. Vše zvládnete s grácií.

 

Práce – Čeká vás radost z práce a navazování na práci v minulosti. Budete mít dostatek energie (ohně), co vás bude hnát dopředu, a svoji práci si zamilujete. Užívejte si radostného pocitu a v budoucnu ho zužitkujte.

Zdraví – Vaše myšlenky vytvářejí i vaše fyzické problémy. Vzdejte se depresí a stresů a uleví se vám. Alergie je pouze následek vaší alergie na věci, které nechcete dělat, a přitom máte pocit, že je dělat musíte.

Peníze – Máte nárok na dovolenou a náležitě si ji užijete. Těšíte se dobré finanční situaci a prožíváte pohodu a klid.

Vztahy – Zamyslete se nad tím, co opravdu od vztahu očekáváte. Co je pro vás důležité? Jste v situaci, která vás nepustí dále, dokud si neuvědomíte, že to důležité ve vztahu je bezpodmínečná láska. Vaše láska svazuje a pak nečekaně končí. Umíte toho druhého opravdu milovat, jen dejte lásce víc volnosti.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama