Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2015 horoskop měsíc Panna

Motto měsíce: „Není vaším úkolem odsuzovat cestu druhých. Vaším úkolem je poznat svou vlastní cestu a kráčet po ní s radostí.“
Vydáno: 24.06.2015

Červenec vám nastavuje zrcadlo. Bude to měsíc plný rozhodování. Donutí vás to ke spravedlivému řešení. Je čas se rozhodnout, abyste získali stabilitu. Zahoďte strach a obavy ze změn a vrhněte se do rozhodování.

 

Práce – V oblasti práce přichází nabídka z minulosti. Dobře si ji promyslete, ukáže se, že je za ní někdo, kdo vás chce manipulovat. Už v minulosti jste to věděli. Budete se rozhodovat.

Zdraví – Bolesti kloubů a celého pohybového aparátu jsou následkem problémů, které jste si na sebe naskládali. Oslabená štítná žláza je důsledkem přecházení nemocí. Vše dobře dopadne, osud vás chrání.

Peníze – Naděje na lepší finance, které jste si dělali v poslední době, vám asi nevyjdou. Přesto dokončete všechny své finanční transakce a uvidíte, že skončíte v plusu.

Vztahy – Musíte uzavřít minulost, jedině tak se vám uleví. V partnerství v poslední době zažíváte samé překážky a komplikace. Pokud uzavřete minulost, uvědomíte si přítomnost, může nastat budoucnost. V partnerství žijete v minulosti z něčeho, co už vám nic nepřináší.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama