Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

7/2015 horoskop měsíc Rak

Motto měsíce: „Myšlenky tvoří vaši realitu, hmota je jen iluzí.“
Vydáno: 24.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čeká vás nový příval energie. Opouštíte to, co už delší dobu tížilo váš život a před čím jste zavírali oči. Oceňte se za vaši odvahu. A nebojte se posunout, co nejdále to půjde, a to i přesto, že občas potřebujete trochu couvat.

 

Práce – Máte dostatek sil i na další práci. Přesto budete nuceni uzavřít minulost a minulé nedokončené projekty, jinak vás to dál nepustí. Vše, co jste předčasně uzavřeli nebo odložili, se přihlásí o své zakončení. Využijte svého velkého potenciálu a dostatku sil.

Zdraví – Oslabená imunita je spojená se sezonní alergií. Pozlobí vás i oči, a oslabená štítná žláza chce více jódu ve stravě.

Peníze – Trpělivost je klíčové slovo spojené s měsícem červencem a vaší finanční oblastí. Budete finance přesouvat a platit to, co je nutné zaplatit nejdříve. Zaplaťte ty nejdůležitější věci a mějte trpělivost, ostatní finance dorazí.

Vztahy – Na začátku měsíce si dejte pozor na svoji vznětlivost. Mohlo by dojít k impulzivnímu rozchodu a to by narušilo vaši domácí pohodu. I když ve vašem vztahu není vše úplně v pořádku, promyslete si nevratné kroky, které můžete učinit pod návalem emocí.Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama