Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2015 horoskop měsíc Ryby

Motto měsíce: „Vše, co pokládáte za neměnné a dané, můžete změnit jedinou novou myšlenkou.“
Vydáno: 24.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čeká vás nová nabídka, která bude klíčová pro daný měsíc. Splní se vám sen, který jste dlouho očekávali. Osud vám je nakloněn. Tak se ničeho neobávejte a užívejte si prázdninový měsíc plný pozitivních překvapení.

 

Práce – Mužská energie stagnuje a otvírá se ta ženská, plná lásky, porozumění a pochopení, a to u žen i mužů. Čekají vás zážitky, o kterých jste si mysleli, že už nepřijdou. Možná se v práci i zamilujete.

Zdraví – Stresy nejsou dobré ani zdravé, snažte se jich zbavit co nejdříve. Pozor na sport a jeho následky, které vás mohou dovést až k lékaři.

Peníze – Někdo z vašich blízkých vám pomůže. Tento měsíc si díky dobrému člověku, který k vám chová city a také ho fyzicky přitahujete, s financemi nemusíte dělat starosti. Vše půjde rychle a jednoduše a vy se tomu nebraňte.

Vztahy – Měsíc, kdy budete hodně cestovat nebo budete po cestách toužit. Jsou to nejen dovolené, ale i prodloužené víkendy. Jediné, co vám bude vadit, je malá aktivita vašeho partnera. Možná je čas s tím něco udělat. Vždyť vy potřebujete cestovat a obohacovat se novými zážitky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama