Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

7/2015 horoskop měsíc Váhy

Motto měsíce: „Vaše myšlenky utvářejí vaši budoucnost. Myslete pozitivně a plánujte si to, po čem opravdu toužíte.“
Vydáno: 24.06.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Červenec máte plný schůzek a setkávání s přáteli. Čekají vás cesty a prodloužené víkendy. Konečně jste pochopili, že odpočinek je důležitou součástí života. Tak se vrhněte na odpočívání a na práci zapomeňte. Budete potřebovat nabrat sílu na další měsíc plný práce.

 

Práce – Možný postup v práci a finanční ocenění bude bohužel pouze dočasné. Dejte si pozor, aby tato nabídka neznamenala v dalším období váš odchod z práce.

Zdraví – Přechodné potíže se zažíváním a bolesti zad se v druhé půlce měsíce zlepší a budete fit.

Peníze – Uzavřete jednu životní finanční etapu a konečně se dívejte do budoucnosti. Přichází nový plán. Pokud nebudete mít trpělivost, budete zbytečně bojovat. Peníze začnou přicházet, ale pomalu.

Vztahy – Někdo vás bude odrazovat od vašeho partnera. Není to upřímné a vy to nakonec prokouknete. Možná vás tato situace i sblíží a znova vzplane oheň lásky nebo potkáte někoho nového. Každopádně si to užijete.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama