Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2015 horoskop měsíc Vodnář

Motto měsíce: „Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl, co je pro vás správné. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím pouze vyčkávat. Nemůžete se NE-rozhodnout.“
Vydáno: 24.06.2015

V minulosti proběhl ve vašem životě nějaký rozchod, který vás stále trápí. Je nutné se od toho odpoutat a nemyslet na to. Blokujete si tím i finanční sféru a celkově celý svůj život. Měsíc červenec vám dává nové možnosti zapomenout na minulost.Práce – Nová práce nebo brigáda vás čeká hned na začátku měsíce. Bude i velice dobře finančně ohodnocena. Jen vás možná nebude naplňovat tak, jak jste si představovali.

Zdraví – Trochu vás pozlobí nervový systém. Bolesti kloubů mohou být spojené s větší zátěží při sportu. A pozor na reprodukční orgány i v červenci se dá prochladnout.

Peníze – Finance budou proudit samovolně a vy se o to nebudete muset starat. Možná se objeví i nový zdroj financí a vašeho finančního posunu.

Vztahy – Ze vztahů tento měsíc budete zoufalí a bezradní. Vše stagnuje, všude kolem jsou jen iluze a lež. Popřemýšlejte, co nalháváte sami sobě, před čím zavíráte oči? Postavte vztahy na pevné funkční základy a vše se pohne k lepšímu. Problém není vnější, ale váš vnitřní, pocházející z minulosti.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama