Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

7/2016 horoskop měsíc Beran

Moudrost měsíce: „Neustále se pohybuji vpřed ve směru svých cílů.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červenec

Osud vám na začátku měsíce přinese radostné zprávy, ale především se situace, které jste těžko řešila, najednou vyřeší samy. Dokončíte to, co jste započala v jiných měsících a nedokončila. Na konci měsíce budete spokojenější a odpočatější. Konečně budete prožívat harmonii a klid.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Blíženec

S kým budete mít problémy – Střelec

Vztahy Začátkem měsíce může dojít k nějakému rozchodu. Nebo můžete zrušit cestu, kterou si plánujete. Ve vztahu lpíte na něčem, co už je nefunkční, a bylo by dobré to změnit, aby vztah mohl zase zdravě fungovat.

Práce V práci jste stabilní a vaše pozice se znovu potvrdí. Budete zažívat jeden úspěch za druhým a bude se vám opravdu dařit. Možná přijde i povýšení nebo se vám něco důležitého podaří vyřešit. Koncem měsíce se dozvíte nějaké tajemství.  

Peníze Finanční stránka bude v pořádku, dokonce máte našetřené i peníze na dovolenou. Jste na všechno sama, ale umíte šetřit a dobře hospodařit. Koncem měsíce vám pomůže partner.

Oslabený orgán a léčivé barvy Nízký tlak. Žlutá a červená.

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama