Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

7/2016 horoskop měsíc Blíženci

Moudrost měsíce: „Všechny překážky překonávám s klidem a uspokojením.“
Vydáno: 29.06.2016, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co vám přináší měsíc červenec

V červenci vás čeká hodně práce a nebudete vědět, co dělat dřív, protože se na vás práce začne valit ze všech stran. Také zažijete menší dohady s partnerem, protože nejste hodně doma a on chce, abyste byla více s rodinou. Odpočinek potřebujete, jinak se zhroutíte. Naplánujte si aspoň prodloužený víkend s rodinou.

Jaké znamení vám přinese štěstí – Vodnář

S kým budete mít problémy – Štír

Vztahy S partnerem budete řešit nedostatek času, který věnujete rodině, a to znamená hádky a nedorozumění. Snažte se naplánovat víkend nebo prodloužený víkend a situace by se měla uklidnit.

Práce V práci nebudete vědět, co máte udělat dřív, protože se to na vás začne valit ze všech stran. Máte nějaké resty z minulosti a ty se budou muset vyřešit do konce července. Také se objeví další jiná práce a nakonec nebudete vědět kudy kam.   

Peníze S financemi nebudete mít žádný problém, budou proudit tak, jak si plánujete. Dokonce si našetříte víc peněz na dovolenou.

Oslabený orgán a léčivé barvy Klouby. Hnědá.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama